Paynet API
Search…
Hazır Altyapılar
Paynet Kullanan Hazır Altyapılar
WooCommerce
OpenCart
PrestaShop
Açık kaynaklı E-ticaret sistemleri arasında çok yaygın olarak kullanılan woocommerce, Wordpress ile entegre çalışan, esnek, kolay ve uyarlanabilir bir yapıya sahiptir. Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bu modül ile çok kısa bir sürede woocommerce platformu üzerinde Paynet entegrasyonunuzu hayata geçirebilirsiniz.
Aşağıda yer alan link ile detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Ücretsiz açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı olan Opencart, e-ticaret sektörü üzerinde en çok tercih edilen hazır scrtiptler arasında yer almaktadır. Opencart, gerek kullanım kolaylığı, gerek daha fazla görsel tema içeriği, modül ve eklenti çeşitliliği, kolay entegrasyonu ve arama motoru dostu olması nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sizin için geliştirdiğimiz Paynet opencart modülü ile, opencart ile koşan e-ticaret sitenizde, kolay ve hızlı şekilde Paynet’e entegre olabilirsiniz.
Aşağıda yer alan link ile detaylı bilgi edinebilirsiniz.
PrestaShop ücretsiz, açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılım çözümüdür. Küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından e-ticaret web siteleri oluşturmak için kullanılır. Prestashop kolay kurulan ve bazı hosting firmaları tarafından hazır kurularak verilen bir sistemdir. Paynet prestashop modülü ile aynı kolaylıkta Paynet’e entegre olup ödemelerinizi alabilirsiniz.
Aşağıda yer alan link ile detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Copy link